JAK ZACZĄĆ?

Najlepiej od telefonu lub wiadomości wysłanej przez formularz kontaktowy:  

Można również wysłać wiadomość lub zapytanie z własnej skrzynki mailowej na adres: [email protected] lub też zadzwonić pod numer: +48 664 530 008 lub +49 151 7575 0684.

Jeśli problem dotyczy uzależnienia - czasem łatwiej jest zacząć od rozmowy z kimś o podobnych doświadczeniach, dlatego dla wszystkich, którzy chcieliby najpierw porozmawiać z kimś, kto drogę przez uzależnienie i trudny proces terapii i zdrowienia przechodził sam; którzy "z pierwszej ręki” chcieliby usłyszeć jak to wszystko naprawdę działa i jak w praktyce wygląda, czym jest AA, kim opiekun w trzeźwieniu (tzw.” sponsor”) itp... – zapraszam do kontaktu z prowadzącym tutejszą grupę samopomocową dla osób uzależnionych - kontaktu na adres mailowy [email protected] bądź z numerem telefonu: +49 151 4590 5544
Wszelkie konsultacje telefoniczne i mailowe są bezpłatne.
Dla osób związanych z Polską Misją Katolicką Singen bezpłatna jest również konsultacja psychologiczna - pierwsza rozmowa w kontakcie bezpośrednim 
bądź za pośrednictwem wideo komunikatora. 
Aby skorzystać z bezpłatnej porady należy podczas umawiania terminu powołać się na wspomnianą już Polską Misję Katolicką Singen. 

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z pomocy terapeutycznej gabinetu, koszt 50-ominutowej, cyklicznie odbywającej się sesji terapeutycznej wynosi od 185zł/50€. 
O szczegółach oferty terapeutycznej i związanych z nią kosztach przeczytać można w zakładce "MOJA OFERTA"


Szczegóły kontraktu terapeutycznego, jak również zasad finansowania terapii omawiane są zwykle ze zgłaszającymi się osobami podczas pierwszego spotkania. 
Pierwsze spotkanie (stacjonarne, w gabinecie oraz w formie wideokonferencji) jest umawiane mailowo bądź telefonicznie, później ustalony zostaje stały rytm spotkań (stacjonarnych bądź online) – stały dzień tygodnia oraz godzina. 

Istnieje również możliwość utworzenia grupy terapeutycznej, jeśli zbierze się wystarczająca ilość chętnych osób, do czego serdecznie zachęcam! 

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Emilia Katarzyna Szczepanska
Szukaj